top of page
jak-usetrit-mobilni-dum-ebook-hp.jpg
ivonajoga-cakry-tecky.png

Rozhodli jste se pro nákup mobilního, modulového, nebo tiny domu? Nedělejte zbytečné chyby.

Ušetřete hromadu peněz a nervů při nákupu mobilního domu!

ivonajoga-cakry-tecky.png

Předprodej e-booku

ivonajoga-cakry-tecky.png

Chcete vlastní bydlení, ale nemáte dostatek peněz ani času?

Skvělým ekonomickým i ekologickým řešením jsou mobilní, modulové, nebo tiny domy.

jsou mnohem levnější než klasické zděné domy

hotový dům vám přivezou v řádu několika měsíců

ušetříte na energiích

Zní to jako pohádka? Já sama jsem si celým procesem prošla a zjistila, že realita je jiná. O mé zkušenosti je mezi přáteli a známými takový zájem, že jsme se s přítelem rozhodli sepsat přehledný e-book a  upozornit na všechny možné problémy, mýty, nejčastější chyby a ušetřit vám tak obrovské množství času, nervů a peněz v řádu statisíců.

pred-predanim-mobilni-dum-nas.jpg
ivonajoga-cakry-tecky.png

Jaký je obsah e-booku

1.

2.

3.

4.

výhody a nevýhody mini domků - pro koho jsou vhodné?

vše o pozemku - limity, legislativa, doporučení

povolení, projekt, mýty

dodavatelé - UNIKÁTNÍ SEZNAM VČETNĚ TERMÍNŮ DODÁNÍ A DETAILŮ STAVEB

5.

6.

7.

8.

9.

rozpočet - pozor na náklady!

smlouva - tipy, rady

doprava, jeřáb - co by vás nikdy nenapadlo, kalkulace

terénní úpravy - přípojky atd.

tipy na další ověřené výrobce a firmy - zahrady, terasy, truhláři, projektanti

ivonajoga-cakry-tecky.png

E-book vám ušetří

Váš čas

Rešeršemi k mobilním, modulovým, nebo tiny domům strávíte desítky, spíše ale stovky hodin u počítače nebo mobilu. To už jsme udělali za vás. Jen pro zajímavost - na kolik si ceníte hodinu vaší práce? Raději svůj čas věnujte dětem nebo vydělávání peněz.

Finance

Váš čas jsou vaše peníze. Ale i každá zbytečná chyba jsou peníze. Informace a zkušenosti z e-booku vám ušetří finance v řádech statisíců. Zbytečné rezervační poplatky za nevyhovující pozemky. Stovky až tisíce proježděných kilometrů při objíždění výrobců domků. Zbytečné nadnáklady při dopravě nebo jeřábu. A další a další oblasti, kterými jsme si prošli a upozorníme vás na ně.

Každá chyba mrzí a vadí. Ale hlavně vás každá chyba stojí energii, čas a často i nemalé peníze. Nedělejte znovu stejné chyby, jaké jsme udělali my, protože jsme neměli dostatek kvalitních a souhrnných informací a zkušeností předem.

mobilni-dum-vykladka.jpg
ivonajoga-cakry-tecky.png

Kdo jsou autoři e-booku?

ivona-radek-my-dva_edited.jpg
Mgr. Ivona Pobežalová
Kdysi vystudovala žurnalistiku a masmédia, ale již více jak 14 let se živí jako profesionální lektorka jógy, zdravotního pilates a meditací. Milovnice přírody, zvířat, přirozenosti a minimalistického bydlení.
Mgr. Radek Štícha
Grafik, ilustrátor, milovník krypta,
moře a surfingu.

Oba dva jsme toužili po úsporném, chytře a ekologicky řešeném bydlení co nejblíže přírodě. Osud nás spojil ve chvíli, kdy jsme oba měli za sebou rozvod, opuštění rodinných domů a bydlení v malém bytě. Chyběl nám každodenní kontakt s přírodou a vlastní "vymazlené" bydlení. Společně jsme si prošli cestu výběru minimalistického bydlení, debaty s odborníky o konstrukčních materiálech, i obvolávání a ježdění po ukázkových stavbách mnoha českých výrobců. Kreslili a plánovali jsme si náš vysněný malý dům. 

Cesta za ním ale trvala mnohem déle a rozhodně nebyla růžová. Přišli jsme na mnoho mýtů a marketingových lží, udělali spousty chyb, které nás stály mnoho zbytečných peněz navíc, energie, času i nervů.

Kdybychom dopředu měli znalosti, jaké máme teď, byl by celý proces mnohem snadnější, klidnější a především levnější. O naše zkušenosti byl mezi přáteli takový zájem, že jsme nestíhali odpovídat na dotazy a žádosti o setkání. Rozhodli jsme se proto sepsat veškeré naše praktické zkušenosti a doporučení do komplexního e-booku.

 

Abyste neudělali podobné a zbytečné chyby jako my. Aby vás vysněné bydlení nestálo o statisíce navíc. Ať je vaše cesta klidnější a rychlejší. Naše zkušenosti vám bez nadsázky ušetří statisíce korun, stovky hodin času a nezničíte si nervy.

ivonajoga-cakry-tecky.png

Co má společného jóga a mini dům?

Představte si malinký domek na krásném místě v přírodě, terasu s výhledem do zeleně, slunce, které zdravíte venku na čerstvém vzduchu. Dech, klid, radost, návrat k sobě, jóga .. Už tušíte?

Toto byl přesně můj sen. Bydlet v dosahu přírody, na klidném místě s možností pěstování si vlastních bylinek, jahod, rajčat .. cvičit jógu v trávě, meditovat pod vlastním stromem. Neměla jsem dostatek financí na klasický dům a nechtěla ani čekat několik let, než se dům postaví.

Můj sen se letos stal skutečností. Nicméně cesta rozhodně nebyla růžová, snadná, ani tolik levná. Objevila jsem mnoho falešných slibů výrobců, odkryla dodatečné náklady, nástrahy u pozemků, dopravy a jeřábů a rozhodla jsem se o své zkušenosti podělit. Ušetřit vás podobných chyb, zklamání, spousty času, energie, nervů a mnoha peněz.

NEUDĚLEJTE STEJNÉ CHYBY JAKO JÁ

Nedělejte stejné chyby jako my. Pomůžeme vám ušetřit čas, enegii, nervy a až stovky tisíc korun.

ivonajoga-cakry-tecky.png

Výhodná cena v předprodeji!

E-book v těchto dnech dokončujeme a ladíme poslední detaily tak, aby byl co nejlepší a poskytl vám vše, co slibujeme. Ke stažení bude a posílat vám ho budeme nejpozději 12. prosince 2022.

Jako BONUS cena nyní v předprodeji

990 Kč

Později po vydání e-booku od 12. prosince 2990 Kč.

Ušetřete 2000 Kč, pročtěte si e-book do Vánoc, v lednu objednejte mobilní, modulový, nebo tiny dům a v létě můžete bydlet! A díky našim radám, našim chybám a poučením se z nich ušetříte na vašem domečku statisíce korun a nespočet vašeho času, energie a nervů!

Navíc nabízíme možnost KONZULTACE!

Každý jsme unikátní a každý má svá vlastní přání a potřeby. Proto nabízíme k e-booku i online konzultaci jako neocenitelnou pomoc pro vaše snové bydlení.

K e-booku v předprodeji v ceně 1200 Kč / hod.

Od 12. prosince ke koupenému e-booku cena kozultace 2000 Kč / hod.

Konzultaci je možné domluvit emailem, nebo telefonicky. Platí se zvlášť po domluvě převodem na bankovní účet.

ivonajoga-cakry-tecky.png

Nákupem e-booku získáte

1.

2.

praktické poznatky a přehledy

ušetříte desítky hodin rešerší na internetu a obvolávání výrobců

3.

4.

neuděláte zbytečné chyby

ušetříte až statisíce korun, vaši energii a nervy

Kupuji e-book v předprodeji za zvýhodněnou cenu 990 Kč (místo 2990 Kč) a ušetřím tak 2000 Kč.

Jak ušetřit peníze a nervy při nákupu mobilního,

modulového, nebo tiny domu

bottom of page