top of page

O mně

nadpis_2_15-1.jpeg
Mgr. Ivona Pobežalová
Jóga, pilates, meditace

Jsem wellbeing instruktorkou a díky svým více než 15 letým zkušenostem z oblasti jógy, pilates, meditací, zdravé stravy a osobního rozvoje pomáhám ženám i mužům nejen k pružnému sexy tělu, ale i ke klidné mysli a větší radosti ze života.

Za všechny své zkušenosti, i ty "negativní" jsem velmi vděčná, protože jsem se díky nim mohla posunout dál a přistupuji k lidským tělům s ještě větším respektem a pokorou.

"Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat

toto nadšení dál!"

ivonajoga-cakry-tecky.png

Proč cvičit se mnou?

Miluji zdravý pohyb a mé poslání je předávat toto nadšení dál! Sama od dětství sportuji, závodně jsem krasobrusila, tančila akrobatický rock and roll.

Učím vás praktické věci

Zásadní je pro mě naučit vás správně zdravě dýchat a nastavení těla - nejen při sportování, ale i při vaření, sezení v kanceláři atd. Vysvětluji vám PROČ cviky děláme a jak je využijete ve svém každodenním životě. Respektuji, že každý z nás je unikátní a nabízím varianty jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Neustále se vzdělávám

Neustále se vzdělávám u tuzemských i zahraničních profesionálů v oblastech jógy, pilates, fyzioterapie či nejnovějších poznatků z anatomie. Odebírám odborné časopisy, sleduji významné lektory. Pracuji pravidelně se svým tělem a především neustále pozoruji a pohybově rozjívím své úžasné klienty - již více než 15 let.

Poslání i hobby

Má práce mě velmi baví a klienti jsou pro mě přátelé. Snažím se o milou rodinnou atmosféru, ráda používám na lekcích hudbu. Mým cílem je vést vás tak, abychom společně cvičili ještě minimálně 50 let! Bolí často hlava nebo záda? Máte kila navíc, jste pod vlivem stresu? Přijďte vyzkoušet mé lekce! Zlepší se vám postava, kondice, imunitní systém i nálada.

Nadšené reference

Většina mých klientů se mnou cvičí už mnoho let a říkají, že už mají na cvičení "závislost". Většinou po čase přivedou kamarádku, kolegyni, dceru, maminku, někdy i manžela. Občas na mých lekcích cvičí i dvě až tři generace naráz! Umím motivovat, nadchnout i pochválit a své práce a klientů si nesmírně vážím.

Těším se na vás!

Ivona

bottom of page